GROBARI U EKSTAZI: Partizan nadomak titule!
Grobari, Foto: Starsport©

PARNI VALJAK

Odbojkaši Partizana nedavno su postali šampioni Srbije nakon pobede nad Vojvodinom u finalnoj seriji, a sada bi nešto slično mogli da učine i rukometaši Parnog valjka.

Crno-beli su se plasirali u finale plej-ofa Arkus lige.

Partizan je savladao Metaloplastiku i u drugom meču, ovog puta u Šapcu,a rezultat je bio 27:26, pa je srpski velikan sa 2:0 otišao na megdan Vojvodini u velikom finalu.

Duel u Šapcu doneo nam je veliku borbu dva tima tokom čitavog toka meča, a gol odluke postigao je Uroš Kojadinović minut i po pre kraja utakmice.

Rukometaši Partizana
Rukometaši Partizanafoto: Starsport

On je bio i najefikasniji u taboru beogradskog kluba sa osam golova, sedam je postigao Stefan Petrić, a šest Nemanja Jović.

U ekipi Metaloplasitke istakao se Vojislav Brajović sa osam pogodaka, a jedini ga je ispratio Marko Srdanović sa pet.

Finalna serija počinje 21. maja, Vojvodina će imati prednost domaćeg terena.