Srceparajuće... Mihail Dudaš se sapleo i pao, a potom je usledila kiša suza! (VIDEO)

tuga...

Dudaš je 14. u generalnom plasmanu sedmobojaca sa 5.239 bodova
Objavljeno: 19:55h

Srpski atletičar Mihail Dudaš završio je tek na 14. mestu u sedmoboju na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! Dudaš je u poslednjoj disciplini, trci na 1.000 metara, pao nekoliko desetina metara pre cilja i tako izgubio jednu od vodećih pozicija.

Trku je završio u suzama, pošto je bio veoma blizu medalje, pre no što je diskvalifikovan u toj disciplini. Dudaš je 14. u generalnom plasmanu sedmobojaca sa 5.239 bodova. Iza njega su ostali samo Bastijen Ozeil i Maicel Uibo, koji su diskvalifikovani.

Zlatnu medalju osvojio je Kevin Majer iz Francuske (6.479 bodova, novi evropski rekord), srebrnu Horhe Urenja iz Španije (6.227), a bronzanu Adam Sebastijan Helcelet iz Češke (6.110).