PARTIZAN HOĆE TITULU: Parni valjak PREGAZIO crveno-bele!
Navjiači Partizana, Foto: Marko Đoković

Objavljeno: 19:34h

Odbojkaši Partizana nedavno su savladali Vojvodinu u finalu Kupa Srbije, a sada su istog rivala deklasirali u 21. kolu Superlige Srbije.

Crno-beli su pregazili u Beogradu lidera na tabeli rezultatom 3:0 (25:18, 25:21, 25:19).

Parni valjak je u potpunosti dominirao, o čemu najbolje svedoči da je najduži set trajao svega 26 minuta.

Odbojkaši Partizana ponovo kobni po Vojvodinu
Odbojkaši Partizana ponovo kobni po Vojvodinufoto: Starsport©

Posebna dominacija Partizana viđena je u prvom i trećem setu, u kojem Voša nije imala ni najmanju šansu.

Na kraju ubedljiva pobeda crno-belih, koji sada imaju skor 16-5, dok su "Lale" na 18-3.

Najefikansiji u sastavi Bojana Janjića bio je Luka Tadić sa 13 poena, dok je dvocifren bio i Milija Mrdak sa deset.

U ekipi Vojvodine nije bilo dvocifrenog igrača, a najviše poena postigao je Lendri Kavogo, sedam.

Zanimljivo je da je ovo Novosađanima bio treći poraz ove sezone od crno-belih, pošto je Partizan bio bolji i u meču Superkupa.