Hrvati na kolenima! Vujović doneo Sloveniji istorijsku medalju posle neverovatnog preokreta! (VIDEO)

ogroman uspeh!

Tim koji predvodi srpski trener gubio je u drugom poluvremenu 16:24

Rukometna reprezentacija Slovenije ostvarila je svoj najveći uspeh u istoriji, pošto je osvojila bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Francuskoj, i to pošto je nadoknadila osam golova manjka i pobedila Hrvatsku 31:30.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! Ovo je prva medalja za Sloveniju na svetskim prvenstvima, a najveći uspeh pre ovoga bila joj je srebrna medalja sa Evropskog prvenstva 2004. godine.

Tim koji predvodi srpski trener Veselin Vujović gubio je u drugom poluvremenu 16:24, ali je uspeo da zaustavi napade "kauboja" i napravi veliki preokret.

Slovenija je u završnici drugog poluvremena zaigrala mnogo bolju odbranu i počela je da stiže zaostatak, da bi 10 minuta pre kraja, prišla na "minus četiri", 25:29, posle čega je postigla još četiri gola za izjednačenje, 29:29.