Argentina postigla samo dva gola za poluvreme, veliki kiks Vujovićevih pulena i dominacija domaćina! (VIDEO)

sp u rukometu

Još jedan zanimljiv dan u Francuskoj je iza nas

Kiks Vujovićeve Slovenije u nevreme!

Posle tri pobede Janezi su upisali i prvi remi. Meč protiv Tunisa završen je bez pobednika (28:28), a mnogo zadovoljniji raspletom mogu da budu momci Veselina Vujovića.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Slovenci u poslednjem kolu moraju da pobede Španiju ako žele da sa prvog mesta uđu u nokaut fazu.

Slovenija je na odmor otišla sa prednošću - 15:13, da bi Tunis do 34. minuta preokrenuo rezultat. Tunis je dugo vodio i devet minuta pre kraja imao pet golova prednosti.Međutim, Slovenci su pet sekundi pre kraja stigli do izjednačenja.

Poljska je upisala prvu pobedu na turniru. I to mnogo teže nego što se očekivalo. Japanci su imali prednost od dva gola do 40.minuta, ali su Poljaci napravili seriju 4:0. Do kraja se igralo gol za gol. Dovoljno da Poljaci ostave Japance na nula bodova.

Katar je pobedio Argentinu s četiri razlike u utakmici u kojoj je Argentina postigla tek dva gola u prvom poluvremenu. Prvi pogodak u 13, a drugi u 27.minutu. U nastavku Argentinci su uspeli da podignu efikasnost, ali nisu mogli protiv boljeg Katara.

Timu iz Azije je ovo druga pobeda na prvenstvu. U naredna dva kola očekuju ih susreti sa Danskom i Švedskom.