NAVIJAČI CRNE GORE PRAVILI HAOS U PRIŠTINI NA UTAKMICI SA KOSOVOM: Policija morala ozbiljno da reaguje!
Navijači Crne Gore - ilustracija, Foto: Printscreen

NISU ZABORAVILI KO SU IM PRAVI PRIJATELJI

Ovoj utakmici je prethodila poseta Dejana Savićevića grobu Fadilja Vokrija u Prištin

Selekcija Fudbalskog saveza Kosova vodi protiv Crne Gore posle prvog poluvremena sa 2:0. Domaća ekipa povela je u 10. minutu golom Amira Rahmanija, a golu su prethodili incidenti na tribinama stadiona "Fadilj Vokri".

Kako prenose kosovski mediji, navijači Crne Gore su započeli nerede, ali brzo je reagovala policija koja je smirila stvari bez prekida utakmice. Posle toga, i Vedat Murići je postigao pogodak.

Ovoj utakmici je prethodila poseta Dejana Savićevića grobu Fadilja Vokrija u Prištini. Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore, tom prilikom je imao šta da kaže o nekadašnjoj legendi jugoslovenskog fudbala.

Takođe, mediji iz južne srpske pokrajine pisali su i da će među navijačima Crne Gore biti i određeni broj ljudi koji se deklarišu kao Srbi.