HAOS NA BRDU! Navijači napali Nikolu Drinčića! (VIDEO)

SRAMOTNE SCENE...

A, zbog svega što se desilo, Lalatović je pogodak Čukaričkog posle incidenta dočekao tako što je simulirao seksualne odnose sa vazduhom...

U Srbiji je tokom vikenda sneg odložio veliki broj utakmica, pa tako i meč na Banovom brdu između Čukaričkog i Zemuna.

Odigrana je u ponedeljak, jer su tokom noći prestale padavine i stekli su se uslovi da se na igra fudbal na jednoj od najviših tačaka Beograda.

KREĆE NOVI TOPČIDERSKI RAT! Želja Zvezde i Partizana je OTPISANA u svom klubu! (FOTO)

A, kada je meč odigran, na terenu nije bilo snega, ali jeste na tribinama.

Zato, navijači Zemuna zasuli su grudvama Nikolu Drinčića, kome pun minut nisu dozvolili da izvede korner.

Situacija se na kraju sredila, korner je izveden na propisan način.

Zemun je zatim poveo u 13. minutu pogotkom iskusnog Miroslava Lečića, pre nego što su na Banovom brdu preokret režirali Asmir Kajević u 34, 70, Semjuel Ovusu u 80. i Petar Jovanović u 86. minutu.

Bogati klub iz zapadne Evrope krade jednu od najvećih želja Zvezde! Crveno-belima će baš trebati para, ako ga hoće!

Posle gola Kajevića za 2:1, Nenad Lalatović se burno radovao, a zatim je usledila i mala osveta navijačima Zemuna, pošto se okrenuo ka njima i pokretima gestikulirao seks u njihovom pravcu.

BONUS VIDEO: Grudvanje Grobara na stadionu Partizana