MOĆNA KOREOGRAFIJA I BAKLJADA 'DELIJA', PA PORUKA ZA 'GROBARE': "Nova ploča i kaseta..." (FOTO/VIDEO)
Detalj sa 169. večitog derbija, Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

dobro se spremili za derbi

Jedan baner je bio upućen protivnicima sa Juga

Objavljeno: 08:09h

Posle prvog poluvremena 169. večitog derbija, Crvena zvezda na svom stadionu vodi protiv Partizana 1:0.

Jedini gol dosad postigao je Aleks Vigo još u petom minutu, uz "pomoć" kapitena gostiju Slobodana Uroševića.

Atmosfera je zato daleko veselija u taboru "Delija" koji su u 30. minutu utakmice napravili pravu feštu na severnoj tribini.

Iznikla je ogromna koreografija crveno-belih, koja slavi 30 godina osnivanja grupe Ultra Boys iz 1993. godine. Baš zato je odlučeno da se ona "raširi" nakon pola časa od početka utakmice.

Sever se šareneo, a na koreografiji se mogao videti i zmaj sa čuvenog grafita koji se nalazi na Senjaku u Beogradu.

Na poluvremenu se pojavila i koreografija grupe "RifRaf" sa Čubure, uz transparent:

- Mi smo ološ, mi smo banda, mi smo deca ovog grada.