CRVENA ZVEZDA RASTURILA BORAC U PIONIRU: Crveno-beli slavili neverovatnih 47 razlike!

aba liga

Rutinska pobeda domaćih

Košarkaši Crvene zvezde rutinski su savladali ekipu Borca u dvorani "Aleksandar Nikolić" rezultatom 109:62.

Najefikasniji u domaćem timu bili su Holins i Ivanović sa po 16 poena, a praili su ih Vajt sa 15 i Lazić sa 13 koji je večeras izbio na prvo mesto liste najboljih strelaca crveno-belih u istoriji ABA lige.

KK Crvena zvezda

U ekipi Borca istakli su se Lešić sa 17 i Marinković sa 11 poena.

Crvena zvezda nakon ovog trijumfa ostaje prva na tabeli sa 11 pobeda i 1 porazom, dok će Borac zauzeti 11. poziciji sa skorom 4-8.

IV ČETVRTINA

9. minut: Trojka Simonovića za prednost domaćih 108:62.

5. minut: Stotka Zvezde! (100:60)

3. minut: Faul i koš Pecarskog za 91:58.

1. minut: Trojka Vajta, Zvezda ide na +37!

III ČETVRTINA

10. minut: Ivanović trojkom stavlja tačku na treću deonicu (86:52)!

10. minut: Sanadze pogađa sa linije penala za 83:50.

8. minut: Ivanović sa linije za slobodna bacanja donosi Zvezdi prednost 80:48.

2.minut: Trojka Lazića za +20 (59:39)

2. minut: Pecarski pogađa za 51:39.

II ČETVRTINA

10. minut: Lešić pogađa jedno od dva slobodna bacanja za konačnih 39:37 na kraju prvog poluvremena.

10. minut: Branko Lazić je pogotkom sa linije za slobodna bacanja postao najbolji strelac Crvene zvezde u istoriji ABA lige.

8. minut: Lazić polovičan sa linije za slobodna bacanja, rezultat je 41:33.

5. minut: Serija Borca 9-0 primorala je Radonjića da zatraži tajm-aut.

4. minut: Eron Vajt već ima 12 poena, a Zvezda nema milosti, 35:18!

1. minut: Trojka na jednoj, pa na drugoj strani za prednost Zvezde 31:16.

I ČETVRTINA

10. minut: Vajt, Volters i Holins vodili Zvezdu do prednosti na kraju prve deonice 28:13.

8. minut: Vajt pogađa za 19:11.

3. minut: Holins pogađa svoju drugu trojku za prednost domaćih 11:3.

Zvezda je trenutno na učinku 10-1 i večerašnjom pobedom bi ostali prvi na tabeli, dok Borac zauzima 11. mesto sa skorom 4-7.