Partizan jednostavno ne može bez drame! Birčević i Marinković dalekometnom paljbom srušili Zadar! (VIDEO)

10. kolo ABA lige!

Još jedna rolerkouster završnica crno-belog kluba iz Beograda! Aleksandar Džikić će prosto poludeti pored ovoliko neizvesnosti
Objavljeno: 21:23h

Partizan je posle mnogo borbe došao do pobede nad Zadrom u gostima i to rezultatom 76:69!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Iako je gotovo celu utakmicu vođstvo menjalo vlasnika, u poslednjoj četvrtini crno-beli su uspeli da naprave nekoliko serija i da u poslednji minut uđu sa prednošću od četiri poena.

Još jednom su se pokazale kao tačne reči Aleksandra Džikića da ova ekipa Partizana ne ume da prelomi utakmicu, jer je i nekoliko minuta pre kraja mogla da "dovrši" goste...