ZVEZDA JE U MODI: Simonovićeve trojke dovoljne za manekene iz Milana! (FOTO) (VIDEO)

evroliga 8.kolo

Utakmica je prelomljena u trećoj četvrtini kada je srpski šampion uspeo da stigne do dvocifrene prednosti, koju nije ispuštao do kraja meča
Objavljeno: 10:06h

KRAJ UTAKMICE - 83:70

74:62 - Mini serija gostujuće ekipe, ali pobeda se ovde ne dovodi u pitanje!

70:53 - Čini se da je sve gotovo u Areni!

66:53 - Još samo šest minuta je ostalo do kraja, a Crvena zvezda je pred novom pobedom!

58:51 - Čini se da je Armani krenuo u poslednji pokušaj da preokrene rezultat!

56:47 - Sjajna partija Marka Simonovića, koji trenutno ima 19 poena na svom kontu!

54:46 - KRAJ TREĆE DEONICE!!!

54:44 - Ponovo Marko Simonović! Novom trojkom vraća Zvezdi dvocifrenu razliku!

51:44 - Domaća ekipa uspeva da očuva solidnu rezultatsku prednost!

49:42 - Tehničku grešku je dobio Miroslav Raduljica zbog toga što je pokušao da iscenira faul u napadu, ali Zvezda to nije uspela da kazni! Inače, trener Armanija, Jasmin Repeša ozbiljno besni na Zorana Dragića i Đentilea, jer ne poštuju svoje zadatke na terenu!

46:36 - Odbijen nalet Armanija! Nakon serije 4:0 gostiju, Jović ponovo pogađa trojku!

43:32 - I Jović pogađa trojku, pa crveno-beli imaju prvu dvocifrenu prednost na utakmici!

40:32 - Crvena zvezda otvara nastavak igre trojkom Dženkinsa!