DEBAKL ZVEZDE U PIONIRU: Uniks ubedljivo savladao crveno-bele za nastavak pobedničkog niza!

evroliga

Katastrofalno izdanje Crvene zvezde u duelu sa Uniksom

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su savladani u dvorani "Aleksandar Nikolić" od Uniksa rezultatom 98:78.

Najefikasniji u gostujućem timu bili su Braun sa 18, Hezonja i Kenan sa po 17 uz dobar doprinos Uzinskog koji je meč završio sa 11 poena.

Kod Zvezde istakli su se Holins sa 15, Volters sa 13, Dobrić sa 11 i Kalinić sa 10 postignutih poena.

KK Uniks

Crvena zvezda je sada na skoru 4-8 i zauzima 13. poziciju u Evroligi, dok je Uniks na 7-5 i nalazi se u plej-of zoni, konkretno na 6. poziciji.

IV ČETVRTINA

10. minut: Uniks rutinski dolazi do pobede rezulatom 98:78.

8. minut: Mejo pogađa za 94:70.

8. minut: Poeni Davidovca za 91:70.

6. minut: Lorenco Braun pogađa sva tri slobodna bacanja i donosi Uniksu najveću prednost na utakmici 91:66.

KK Uniks

5. minut: Kenan pogađa novu neverovatnu trojku za 88:66.

4. minut: Kenan donosi Uniksu novom trojkom velikih 85:66.

3. minut: Braun povećava razliku na +21 u korist Uniksa (82:61).

2. minut: Holins zakucava za 78:59.

1. minut: Poslednju deonicu poenima otvara Kenon za 78:57.

III ČETVRTINA

10. minut: Zvezda smanjuje pogotkom prednost rivala na 76:55.

10. minut: Kenan nastavlja da sipa trojke, novom postavlja naježu prednost Uniksa 76:55.

KK Uniks

10. minut: Sjajna akcija Uniksa nagrađena trojkom Kenona 73:55.

9. minut: Trojka Dobrića na drugoj stranii za 70:55.

9. minut: Trojka Spisua nakon sjajne finte za 70:52.

8. minut: Ivanović polovičan sa linije za slobodna bacanja (67:52).

8. minut: Oba puta precizan sa linije za slobodna bacanja Spisu za 67:51.

7. minut: Braun pogađa za 65:51.

KK Crvena zvezda

7. minut: Pogađa Holins za mini seriju domaćih od 7-0 i primorava Perasovića da pozove tajm-aut.

6. minut: Nikola Ivanović poenima sa slobodnih bacanja spušta prednost gostiju na +14.

6. minut: Trojka Holinsa u poslednjoj sekundi napada za 63:47.

5. minut: Braun se najbolje snalazi pod obručem i lako polaže loptu u obruč za ogromnih +19 i novi tajm-aut Dejana Radonjića.

4. minut: Poenima Džekirija i Brauna Uniks vraća +17. (61:44)

4. minut: Trojkom Voltersa Zvezda smanjuje prednost na 57:44.

3. minut: Poentira Lorenco Braun za velikih +16.

3. minut: Trojka Hezonje za ogromnih 55:41 i novi Radonjićev tajm-aut.

2. minut: Trojkom Uzinskog Uniks stiže do +11. (52:41)

1. minut: Poenima Lazića i Brauna otvara se drugo poluvreme, rezultat 49:41.

POLUVREME: Uniks na poluvremenu vodi protiv Crvene zvezde 47:39.

II ČETVRTINA

10. minut: Hezonja polovičan sa linije penala, Uniks je na +9.

9. minut: Brentli pogađa oba slobodna bacanja za 46:38.

9. minut: Braun pogađa za 44:38.

8. minut: Kalinić precizan sa linije za slobodna bacanja za 42:38.

8. minut: Hezonja pogađa sa linije za slobodna bacanja za 40:34.

7. minut: Trojka Hezonje za 38:32 nakon čega je zbog reakcije dobio tehničku.

6. minut: Kuzmić i Kalinić spuštaju prednost Uniksa na samo -3!

5. minut: Pogodak Kalinića za 35:28.

4. minut: Trojka Lazića za 35:26 i prvi tajm-aut koji poziva Perasović.

3. minut: Na pogodak Brentlija odgovara Holins pogotkom na drugoj strani za 35:23.

2. minut: Lazić postiže trojku za 33:21.

2. minut: Pogodak Brentlija u kontri naterao je Radonjića da u ranoj fazi druge deonice pozove novi tajm-aut. (33:18)

1. minut: Na pogodak Mitrovića Spisu odgovara trojkom za 31:18.

1. minut: Sjajno dodavanje Spisua za Džekirija krunisano je zakucavanjem za prednost Uniksa 28:16.

I ČETVRTINA

10. minut: Holins zakucava u poslednjim sekundama za 26:16.

10. minut: Mitrović pogađa oba slobodna bacanja za za 26:14.

10. minut: Kenan trojkom iz kornera podiže prednost Uniksa na 26:12.

9. minut: Mejo pogađa za 23:12 u korist Uniksa.

8. minut: Brentli polovičan sa linije za slobodna bacanja za 21:12.

7. minut: Marković spušta prednost gostiju na 20:12.

6. minut: Koševima Brauna i Brauna, Uniks stiže do 18:10.

5. minut: Na dva pogođena slobodna bacanja Davidovca, Uzinski odgovara trojkom za 14:6.

3. minut: Hezonja postiže novu trojku za 11:2 u korist gostiju.

3. minut: Prve poene na meču za crveno-bele postigao je Ognjen Dobrić.

2. minut: Bran pogađa za 8:0 Uniksa i prvi tajm-aut na meču koji je primoran da zove Dejan Radonjić.

1.minut: Trojkama Uzinskog i Hezonje Uniks stiže do 6:0 na početku meča.