Radonjić posle poraza pronašao jednu odličnu stvar, a objasnio je i zbog čega je Zvezda izgubila! (VIDEO)

malo je falilo

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da su njegovi košarkaši dobro igrali u odbrani protiv Uniksa u Kazanju, ali da nisu uspeli da pobede zbog nedostatka iskustva.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! - Čestitam Uniksu na pobedi. Igrali smo vrlo dobru odbranu koja nam je dala šansu da pobedimo večeras. Osećali smo se dobro u odbrani, osim nekoliko minuta u poslednjoj četvrtini, kada su oni pogodili vrlo važne šuteve i dali važna slobodna bacanja - rekao je Radonjić u Kazanju. Zvezda je vodila tokom utakmice, ali je Uniks u finišu preokrenuo i pobedio 65:62.

- Igrali smo odlično protiv svih u Evroligi. Iako nam je odbrana večeras bila dobra, rezultat je ostao isti. U pitanju je iskustvo - rekao je Radonjić.