BOGDANOVIĆ UBACIO ČETIRI ŠUTA IZ IGRE U NOVOJ POBEDI ATLANTE: Novi porazi Milvokija i Bruklina (VIDEO+FOTO)

NBA LIGA

Aleksej Pokuševski se za sedam minuta provedenih na parketu nije upisao u listu strelaca protiv u pobedi Oklahome protiv Los Aađeles Lejkersa

Objavljeno: 07:42h

Prethodne noći u NBA ligi na programu je bilo deset utakmica.

Hoksi nastavljaju sa dobrim partijama na početku nove NBA sezone, a novu, treću pobedu, upisali su na gostovanju kod Pelikansa 102:99.

Trej Jang bio je najefikasniji igrač Atlante pošto je za 37 minuta na parketu upisao 31 poen, sedam asistencija i pet skokova, dok su ga pratili Kolins sa 16 poena i 12 skokova, odnosno Hanter koji je ubacio još 13 poena.

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je bio četvrti strelac tima sa 12 poena (4/12 iz igre), tri skoka i tri asistencije. Sa druge strane prednjačili su Grejem sa 21, odnosno Ingram sa 20 poena, dok je Zajon Vilijamson van parketa.

Nestvaran poraz upisali su Los Aađeles Lejkersi na gostovanju u Oklahomi. Tim iz Kalifornije imao je prednost od 26 poena u prvom poluvremenu, ali je Oklahoma uspela da preokrene i upiše pobedu 123115.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Aleksander sa 27, Bejzli sa 20, Gidij sa 18 i Dort sa 17 poena. Srpski košarkaš Aleksej Pokuševski proveo je na parketu sedam minuta, ali nije uspeo da se upiše u nijednu statističku kolonu.

U redovima Lejkersa istakli su se Dejvis sa 30 poena, Vestbruk sa 20 poena, 14 skokova, 13 asistencija i 10 izgubljenih lopti, kao i Bredli sa 13 poena.

Od rezultata prethodne noći vredi izdvojiti i novi poraz Milvokija, sada od Minesote (113:108). Takođe, Klipersi su odigrali netipično loš meč u napadu, pa je Klivlend napravio novo iznenađenje i slavio na kraju 92:79.

NBA REZULTATI

Orlando - Šarlot 111:120 Boston - Vašington 107:116 Bruklin - Majami 93:106 Nju Orleans - Atlanta 99:102 Toronto - Indijana 118:100 Milvoki - Minesota 108:113 Oklahoma - Los Anđeles Lejkers 123:115 Finiks - Sakramento 107:110 Portland - Memfis 116:96 Los Anđeles Klipers - Klivlend 79:92