Mornar je bio dobar rival, ali je silovita Zvezda posle sjajnog preokreta upisala novu pobedu! (VIDEO)

aba liga, 7. kolo

Tim sa Malog Kalemegdana i dalje ne zna poraz ove sezone u Regionalnoj ligi, kao i podgorička Budućnost
Objavljeno: 23:18h

Košarkaši Crvene zvezde uspeli su da u Baru preskoče nezgodnu prepreku zvanu Mornar!

Zvezda su mučila u Baru, a onda je NBA Jović uzeo loptu u ruku i iščupao obruč! (VIDEO)

Mučili su se crveno-beli na ovom gostovanju, ali su uspeli da trijumfuju posle preokreta u drugom poluvrememnu rezultatom 71:59, u okviru sedmog kola ABA lige.

Ljudi, šta je ovo sa Simonovićem? Ubitačni Marko spustio roletnu i zapalio tribine u Baru! (VIDEO)

Domaća ekipa je još jednom pokazala da ume da bude nezgodan protivnik, a najbolji pokazatelj za to je da je Zvezdi bilo potrebno pet minuta da ubaci prvi koš iz igre.

U Zvezdi ga nema ni na mapi, a sa reprezentacijom napada doskorašnjeg šampiona Evrope! (VIDEO)

U drugoj četvrtini dolazi do konsolidacije u redovima crveno-belih - prvo je nadoknađeno sedam poena minusa, da bi do poluvremena Mornar vodio sa samo pola koša razlika - 32:31.