POBEDA NAD PRVAKOM EVROPE: Crno-beli u poslednjoj utakmici Novice Veličkovića slavili pred punom Arenom!

prijateljska utakmica

Komplatan tok meča mogli ste pratiti putem portala Espreso

Objavljeno: 20:50h

Košarkaši Partizana pobedili su Efes sa 92:85 na oprostajnoj utakmici Novice Veličkovića.

Tokom većinom toka utakmice gledali smo rezulatsku klackalicu gde su se ekipe smenjivale u vođstvu.

Na poluvremenu je bilo nerešeno, a Partizan je utakmicu prelomio pred sam kraj kada je otišao na dvocifrenu prednost koju je sačuvao do kraja meča 92:85.

Ova utakmica je bila dosta emotivna jer se oprostio Novica Veličković, ako i poslednji pozdrav od Dude Ivkovića.

Partizanu do početka sezone sledi još turnir u Atini.

IV ČETVRTINA

39. minut - Zagorac pogađa trojku 87:80

KK Partizan

38. minut - Partizan vodi i dalje, crno-beli imaju +3 82:79!

35. minut - Trojka Trifunovića, Partizan ima najveću prednost 78:71

Espreso

32. minut - Glas je pogodio trojku, Partizan ima +4 71:67!

III ČETVRTINA

30. minut - Crno-beli vode posle treće četvrtine, ali moramo reći da je razultatska klackalica.

26. minut - Partizan na krilima Madara dolazi do prednosti. 58:55

22. minut - Posle poena Micića, Efes vodi sa 51:50

KK Partizan

Na poluvrememu je Novica Veličković održao govor!

II ČETVRTINA

18. minut - Ovacije na terenu jer je ušao u igru Novica Veličković. 42:42

15. minut - Trojkom Mura, Partizan ponovo vodi! 36:34

KK Partizan

13. minut - Efes prešao u vođstvo, ali za kratko Partizan ponovo vodi posle poena Trifunovića. 31:30

I ČETVRTINA

10. minut - Istopila se pradnost Partizana bilo je + 10, ali je Efes dobrom igrom se vratio u igru i na pauzu između prve i druge četvrtine je 23:23.

KK Partizan

7 minut - Raspoloženi su košarkaši Partizana, Panter već ima šest poena, dobar je Madar koji je pogodio dve trojke, Partizan ima deset razlike. 22:12

3. minut - Igra se tvrdo sa dosta promašaja u napadu. Atmosfera je sjajna i podseća na one kada je Partizan igra u Evroligi, a to najbolje zna Novica. 8:2.

KK Partizan

Pre početka utakmice uprlilčen je minut ćutanja za Ivkovića kao i aplauz od cele arene.