ZVEZDA FURIOZNO IDE KA TITULI! Mega pretpela ubedljiv poraz u prvoj utakmici finala

kls

Sledeća je u petak

Objavljeno: 21:53h

Košarkaši Crvene zvezde su u prvoj utakmici finalne serije KLS-a savladali Megu sa 98:69 .

Crveno- beli su od početka meča diktirali tempo utakmice i svo vreme samo uvečavali prednsot na semaforu. Tako da je posle prve četvrtine već bila dvocifrena prednost od 31:17. Ni u drugoj nije se promenila situacija na terenu, Zvezda je nastavila svoju dominaciju na i na poluvreme otišla sa prednosti od 20 razlike 57:37.

Drugo poluvreme je domaći tim uspevao da održava razliku koja je u većini slučajeva bila preko 20 razlike i Mega jednostavno nije mogla da odgovori na dobar šut za tri poena koji je služio Zvezdu na utakmici.

Na kraju umalo da pukne stotka, jer su se crveno-beli zaustavili na 98 poena, dok je Mega postigla 69.

Kod domaće ekipe najefiksaniji je bio Dobrić sa 20 poena, Radanov je upisao 15, a Jagodić-Kuridža 12. U redovima Mege Kazalon je imao 16 poena, Matković je zabeležio deset.

Sledeći susret je na programu u petak kada bi Crvena zvezda eventualnom pobedom došla do titule u KLS-u.