BRUKLIN JE POVEO U POLUFINALU ISTOKA! Sjajno veće za Durenta i Irvinga, brine povreda Hardena

nba plej of

Košarkaši Bruklin Netsa su pobedili na svom terenu Milvoki u prvom meču polufinala istočne konferencije sa 115:107.

Gosti su uspeli da na početku utakmice dođu do prednosti koju su uspevali da održavaju sve do polovine drugog perida kada su domaći okrenuli prednost na svoju stranu. Tako da je u drugom poluvremu bila konstatno na strani domaćih koji su je samo uvećavali i tako stilgi do prve pobede u polufinalu.

Veliki problem za Bruklin može predstavljati povreda Džejmsa Hardena koji je na terenu proveo samo minut.

Kod koje je najefikasniji bio Kevin Durent sa 29 poena i deset skokova, Kajri Irving je upisao 25 poena i osam asistencija, dok Džo Heris je imao 19 poena na svom kontu. U redovima Milvokija Janis Antetokumpo je dominirao sa 34 poena i 11 skokova, Bruk Lopez je imao 19, a Džru Holidej 17 poena.

Sledeći susret je na programu za dva dana, a domaćin će ponovo biti ekipa Bruklina.