Za infarkt! Partizan u dramatičnoj završnici došao do pobede u Baru! (VIDEO)

aba liga, 1. kolo

Utakmica je bila neizvesna do samog kraja i domaći tim je imao šut za pobedu, ali je Džouns promašio zicer
Objavljeno: 21:11h

Košarkaši Partizana su teškom mukom došli do pobede na startu ABA lige protiv Mornara u Baru rezultatom 58:57.

Već na samom startu meča bilo je očigledno da će izabranici Aleksandra Džikića morati da se pošteno oznoje kako bi slomili izuzetno tvrdog i kvalitetnog protivnika.

Presedan! Ovakav poklon od Mornara Partizan nije mogao ni da sanja! (VIDEO)

Već posle pet minuta domaći tim je imao dvocifrenu prednost i razliku je održavao pre svega šutevima za tri poena Volera.

Za koga je utakmica između Mornara i Partizana najemotivnija? (VIDEO)

Crno-beli hvataju ritam u nastavku i uspevaju da stignu do vođstva, ali se na poluvreme ipak otišlo rezultatom 28:27 za Mornar.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Utakmica je bila veoma tvrda, obe ekipe imale su mnogo izgubljenih lopti i nije bila previše lepa za oko.