Kraljevsko šamaranje Zvezde: Real razbio crveno-bele u Madridu! (FOTO) (VIDEO)

evroliga 2. kolo

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su poraženi od Real Madrida rezultatom 98:71
Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su poraženi na gostovanju u Madridu. Oslabljeni crveno-beli su u okviru drugog kola grupe A
Evrolige izgubili od
Reala rezultatom 98:71. Izabranici Dejana Radonjića nisu imali nikakve šanse protiv šampiona Evrope, koji je nakon poraza u prvom kolu bio silno motivisan. Jedina svetla tačka ovog poraza je debitantski nastup talentovanog Boriše Simanića koji je postigao 10 poena.
Cela ekipa je uz Mitrovića: Luka izdrži! (FOTO)
Svi kao jedan: Fudbaleri Zvezde posetili Luku Mitrovića (FOTO)
Saša Pavlić Koky
Crvena zvezda naredni meč igra sledeće nedelje protiv Himkija u Rusiji. Od samog starta svima je bio jasan epilog ove utakmice. Real Madrid je tokom cele utakmice diktirao ritam, na startu je napravio ogromnu razliku, koju je bez ikakvih problema održavao do kraja utakmice. Zvezda oborila negativan rekord Evrolige: Poluvreme u Madridu najgore ikada!
Evroliga 2. kolo: Grupa A: Čevrtak: 69:60
98:71 Petak: 20.45 Tabela:
TOK UTAKMICE: Utakmica je završena 37. minut - 33. minut - Na kraju treće četvrtine, donaća ekipa ima prednost 82:41
23. minut -
Počelo je drugo poluvreme u Madridu.
Kraj prvog poluvremena. Kraljevski klub vodi rezultatom 56:20. 27. minut -
22. minut -
Prva četvrtina završena je rezultatom 22:5 u korist Reala. Boriša Simanić je postigao jedinu trojku za crveno-bele - prvi poeni u Evroligi u karijeri.