NOĆNA MORA KOKOŠKOVA I DALJE TRAJE: Fenerbahče imao 15 razlike u 4/4, pa izgubio! Trese se klupa srpskom selektoru!

sad je već ozbiljno

"Kanarinci" su počeli da ređaju poraze i u turskom prvenstvu

Objavljeno: 22:15h

Izlaz iz krize za Igora Kokoškova i Fenerbahče se nikako ne nazire, a čini se da je selektoru Srbije sada već ozbiljno ugrožena trenerska pozicija u turskom klubu.

Nakon serije očajnih rezultata i katastrofalnih poraza u Evroligi, sada se to pretočilo i na domaće prvenstvo, pa je Fener ove subote izgubio i od Karšijake 83:79.

Međutim, ono što najviše zabrinjava jeste da su "kanarinci" u poslednjoj četvrtini ispustili vođstvo od 15 razlike, a dozvolili su u poslednjih nekoliko minuta seriju domaćih 20:3 i tako izgubili meč.

Ovo je drugi poraz Fenera u poslednja tri kola u turskom prvenstvu, a da ne govorimo o Evroligi, gde u poslednjih 6 mečeva imaju samo jednu pobedu.

Inicijator preokreta domaćina bio je Mbaje sa 27 poena, Tejlor je ubacio 14, a Morgan 13 poena. Braun je sa 19 poena bio najefiksniji kod gostiju, dok je Mahmutoglu upisao 14, a Pjer 13 poena.