ANĐUŠIĆ RAZBIO PARTIZAN U BEOGRADU: Nisu igrali košarku 20 dana, ali su izblamirali crno-bele!

peto kolo evrokupa

Sva dešavanja na meču mogli ste da pratite na našem "lajv-blogu"

Objavljeno: 09:15h

Košarkaši Partizana poraženi su u petom kolu Evrokupa od ekipe Burža rezultatom - 89:76.

Izabranici Vlada Šćepanovića odigrali su utakmicu za zaborav u dvorani "Ranko Žeravica" i prekinuli niz od tri pobede u svim takmičenjima. Dobro će se zapitati svi u klubu posle ovakve partije i ovakvog pristupa. Pobedila ih je ekipa koja zbog koronavirusa nije trenirala 20 dana, ali im to nije smetalo da pobede Partizan i to u Beogradu.

Bez prvog trenera Sava Vučevića, ekipa iz Francuske predvođena Bobanom Savovićem odigrala je sjajno prvo poluvreme, napravila veliku razliku koju do kraja utakmice nije ispuštala.

Partizan je odigrao malokrvno, bezidejno i to ga je koštalo poraza. Heroj utakmice je bio Danilio Anđušić, bivi igrač Partizana. On je meč završio sa 23 poena.

Kod Partizana je bio najefikasniji Nemnja Gordić sa 15, a pratio ga je Pejdž sa 13 poena.

Sva dešavanja na meču mogli ste da pratite na našem "lajv-blogu":

KRAJ

Partizan - Burž 89:76

34. minut -Tehnička Šćepanoviću zbog protesta.

32. minut - Erik Mika uspeva da poentira 60:74.

KRAJ TREĆE ČETRTINE

Partizan - Burg 58:74

28. minut - Ovo je veče Anđušića, koji opet pogađa trojku - 52:70.

26. minut - Malo bolja igra crno-belih, Miler-Mekintajer je ubacio trojku 50:65.

24. minut - Trojka Danila Anđušića, 15 poen za bivšeg igrača Partizana.

22. minut - Zagorac poentira, ali Anđušić odgovora odmah - 44:59.

KRAJ POLUVREMENA

Partizan - Burg 40:57

Crno-beli su odigrali očajnu četvrtinu, što dokazuje i rezultat na semaforu gde Burg ima skoro 20 poena razlike. Podsetimo, Francuzi nisu igrali čak 20 dana zbog korone, ali to se ne primećuje. Pelos sa 16 i Ađušić sa 10 poena briljiraju, dok je kod Partizana Gordić najraspoloženiji - 7 poena.

17.minut - Zek Rajt uspeva lagano da poentira iz kontre, ovakav Partizan ne može ništa Francuzma.

15. minut - Tajm-aut Šćepanovića, koji ima razloga za brigu, pošto Partizan ima već osam izgubljenih lopti i gubi sa dvocifrenom razlikom - 28:40

13. minut - Erik Mika pogodio je i smanjio na - 23:28

KRAJ PRVE ČETVRTINE

Partizan - Burg 19:22

10. minut - Omić igra sa mnogo osećaja, ponovo pogađa, što je ukupno njegov 8 poen. Sa druge strane, Pejdž poentira uz zvuk sirene - 19:22

7. minut - Tajm-aut Burga, Partizan je uspeo da malo smanji prednost franncuske ekipe - 11:16.

6. minut - Omić se dobro snalazi i poentira - 6:16.

2. minut - Bolji početak ekipe Burga, koja je već pogodila dve trojke - 2:8.

20:30 - Utakmica je počela.