NOVA POBEDA ZVEZDE: Volden sjajan u trijumfu protiv Igokee!

pripreme

Košarkaši Crvene zvezde zabeležili su još jednu pobedu u pripremnom periodu, pošto su u sredu kao gosti u Laktašima savladali Igokeu rezultatom 72:61 (19:25,21:6, 17:13,14:18).

Utakmica je odigrana bez prisustva publike uz svo poštovanje zdravstvenih protokola u dvorani u „Laktašima“.

Crveno-beli su tako nakon Mege, FMP-a, Karšijake i Turk Telekom (nakon što su bili primorani iz predostrožnosti da odustanu od utakmice sa EFES-om i turnira u Moskvi), imali još jednu dobru proveru pred start nove sezone protiv ove sezone dobre ekipe Igokee.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde koja je nakon prve četvrtine serijom 11-0 preuzela kontrolu nad utakmicom, dobila drugu deonicu 21:6, i vodila na poluvremenu 40:31, bio Kori Volden sa 15 poena.

Hall 10, Walden 15,Loyd 4,Uskoković, Davdiovac 10,Lazić 4, Reath 8+5sk, Radanov 2, Dobrić 4, Jagodić – Kurdiža 6,Simanić, Kuzmić 8+9 sk.

U ekipi Igokee, kojoj se Crvena zvezda i ovom priliko zahvaljuje na gostoprimstvu, najefikasniji je bio Amerikanac Karmajkl sa 13 poena, dok je nekadašnji centar crveno-belih Nikola Jovanović ubacio 8.

Ekipa Crvene zvezde mts se odmah nakon utakmice vraća za Beograd.