Zvezda se zagrcnula Cedevitom: Prvi poraz crveno-belih ove sezone! (FOTO) (VIDEO)

aba liga 5. kolo

Izabranici Dejana Radonjića poraženi su od Cedevite rezultatom 74:72*Tragičar utakmice bio je Gaj Mekel
Objavljeno: 10:41h

Više nema neporaženih ekipa u ABA ligi. Do sada je to jedino bila Crvene zvezda, ali su crveno-beli poraženi u 5. kolu u Zagrebu od Cedevite rezultatom 74:72. Izabranici Dejana Radonjića nisu pružili partiju na očekivanom nivou, a kvalitetna hrvatska ekipa je to znala da iskoristi i da u dramatičnoj završnici stigne do pobede. Crvena zvezda u narednom kolu dočekuje Olimpiju (u četvrtak ih očekuje start Evrolige), dok Cedevita gostuje u Podgorici.

U jednoj veoma neizvesnoj i tvrdoj utakmici sa dosta grešaka (čak 31 izgubljene lopte)pobednik je odlučen u poslednjoj četvrtini.
Tragičar utakmice bio je Gaj Mekel, koji je u poslednjem minutu, na minus jedan izgubio loptu.