Kad FMP ne može da pogodi trojku protiv Partizana ni ne može da se nada pobedi! (FOTO) (VIDEO)

Polufinale superlige

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš portal
Objavljeno: 20:04h

Košarkaši Partizana su poveli sa 1:0 u polufinalnoj seriji Superlige relativno lakom i ubedljivom pobedom FMP Železnika rezultatom 82:63 i pokazali da su ozbiljan konkurent u trci za titulu. Lovernj i Vesterman sa posebnim majicama stigli u Pionir! (VIDEO)

Iako su gosti bolje otvorili meč i u prvoj deonici dolazli do lakih poena, crno-beli su u nastavku konsolidovali redove i sjajnom odbranom uspeli da potpuno nokautiraju gostojuću ekipu. Izabranici Aleksandra Džikića su igrali timski i raznovrsno, postizali su poene sa distance i iz reketa, posle prodora i ofanzivnih skokova i tako uvećavali prednost koja je u nekim momentima iznosila i više od 20 koševa razlike. Meč su i obeležili užasni procenti šuta iz igre gostiju, pre svega za tri poena. Najefikasniji pojedinac kod pobedničke ekipe bio je Edo Murić sa 14, a pratili su ga Vilijams i Adin Vrabac sa 13, odnosno 12 poena. Kod tima Slobodana Klipe ubedljivo najbolji bili su Dobrić sa 13 i Davidovac sa 19 koševa. Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz Espreso.co.rs! 82- 63 Partizan je poveo sa 1:0 u seriji! Ozbiljna partija izabranika Aleksandra Džikića. 67-49 Jedini raspoloženi šuter gostiju Davidovac pogađa sa velike udaljenost.

66-46
63-41 56-46
54-36
48-30
44-27
Utakmica se nastavlja! Videćemo da li će FMP konačno uspeti da pogodi za tri. 37-27 Tvrdo poluvreme u "Pioniru" je završeno. Partizan lepo igra, posebno u odbrani, dok FMP posle dobrog starta ne može ništa da pogodi.
33-24
26-22
24-20
20-20
14-18
12-16 Gotova je prva četvrtina, Aleksandar Džikić će sigurna imati štada kaže svojim pulenima