Armejci u prvom meču pred Delijama osvojili kartu za Berlin: Zvezda eliminisana iz Evrolige! (FOTO) (VIDEO)

ČETVRTFINALE EVROLIGE

Izabranici Dejana Radonjića nisu uspeli da savladaju moskovski CSKA u trećem meču četvrtfinala, ali je ono što može da raduje Delije jeste izuzetno hrabra i dobra igra njihovih miljenika
Objavljeno: 23:32h
Košarkaši Crvene zvezde doživeli su i treći poraz u četvrtfinalu Evrolige moskovski CSKA slavio u "Beogradskoj Areni" rezultatom 78:71 (18:21, 18:14, 23:12, 19:24).
Koja pesma Delije je umalo donela preokret protiv CSKA? (VIDEO) Bez obzira na ovako "brzu" eliminaciju crveno-beli nemaju za čim da žale
određenim trenucima falilo i malo Čirlidersice Zvezde, atraktivnije nego ikada, u Areni se igrale sa maštom svih Delija! (VIDEO)
Jasna poruka Delija pred megdan sa CSKA: Računajte za nas! (VIDEO)
U prvih tri minuta susreta nije bilo poena, a Dangubić je prvi pogodio teško se dolazilo do lakih prilika, ali je i pored malog broja kraju deonice ipak bio zadovoljavajuć. Grmelo je kao nikada do sada: Da li je ovo poslednje zviždanje evroligaškoj himni ove sezone? (VIDEO)
Crveno-beli su uspevali da diktiraju tempo igre koji im je odgovarao pomalo u "grču". Neprijatna dobrošlica: Čak i Teo dobio zvižduke pri izlasku na parket! (VIDEO)
Druga deonica je počela nešto bolje po Moskovljane, a crveno-beli nije dugo trajala. Koliko je bilo naporno svedoči podatak da je samo prvo poluvreme trajalo više od sat vremena!
Nastavak je bio dosta težak jer je CSKA uspevao trojkama da neutrališe "mišiće", ali su trojke Teodosića i Džeksona "+12" pred poslednjih 10 minuta. U toku poslednje deonice dolazili su domaći do pet, šest poena minusa, a onda su maltene stigla veliki zaostatak.
Međutim, promašaji u ključnim trenucima doneli su pobedu CSKA Statistika
Printscreen/Euroleague Basketball
Sva dešavanja iz "Beogradske Arene" pre, za vreme i posle utakmice mogli ste da portal 71:78 - KRAJ MEČA! HRABRA ZVEZDA JE ZAVRŠILA TAKMIČENJE U EVROLIGI! 68:73 - 2:23 do kraja, CSKA ne može da promaši trojku! 66:67 - DANGUBIĆ TROJKA!
63:65 - Kvinsi Miler je uspeo da proturi loptu kroz odbranu CSKA i postigne poene uz faul. Realizovao je i dodatno slobodno bacanje! 60:65 55:65
55:61 51:59
47:59 Vidi se umor i bezidejnost u igri Crvene zvezde, ali ih ne treba kriviti zbog tempa Radonjićevi momci predavati.
44:54 42:46
42:43 38:36
KRAJ PRVOG POLUVREMENA! MOSKOVLJANI IMAJU MINIMALNU PREDNOST, 35:36 ZA CSKA POSLE 20 MINUTA! U "Areni" je prisutno nešto preko 18 hiljada navijača!
Sudijski kriterijum je za sada glavna tema na parketu, jer su arbitri dosudili se da su to učinili pregrubo. Tri vezana bacanja su promašili košarkaši 34:34 33:32 28:30
Stagnirala je igra Zvezde u poslednjih nekoliko minuta, sigurno je da žele 25:25
25:21 deonice malo je bolji 21:18 - KRAJ PRVE ČETVRTINE! ZVEZDA JE REŠILA PRVIH 10 MINUTA U SVOJU KORIST!
18:12
10:10
8:4 2:0
Evo kako je grmelo pred početak meča!
PRVI NAPAD - CSKA je prvi došao do lopte, a Džekson je promašio šut za tri poena. Posle toga Hajns se spetljao i predao loptu crveno-belima! MEČ JE POČEO!
20:40 - Sve je spremno za spektakl! 20:35 se takođe spremaju za meč.
20:30 drugari se zagrevaju
20:22 Zanimljiva informacija je ta da su obruči na koševima
20:15 Fudbalski klub Crvena zvezda poželeo je sreću kolegama sa parketa
20:00 Arene u ovim trenucima.
19:45 Ovako izgleda gužva ispred Beogradske Arene, a naš fotoreporter
19:20 - Malo je falilo Radonjićevim izabranicima da izjednače...