Dogodilo se ono što je malo ko očekivao: Zvezda pregažena u Areni, odložen put u četvrtfinale! (FOTO) (VIDEO)

TOP 16 FAZE EVROLIGE, 13. kolo

Očajna igra Radonjićevih izabranika, previše izgubljenih lopti i nerezonskih poteza doveli su do do teškog poraza koji bi mogao da košta crveno-bele prolaska u četvrtfinale najelitnijeg takmičenja u Evropi
Objavljeno: 22:17h
U najbitnijoj utakmici sezone, Crvena zvezda je pružila očajnu partiju protiv Darušafake u 13. kolu TOP 16 faze Evrolige 80:61
Jedan Zvezdin Amerikanac imao je specijalnu i vatrenu podrsku! (VIDEO) Naredna Zvezdina šansa za prolaz u četvrtfinale biće
Cedevita šampiona Srbije. Novu grmljavinu Delija probudio je razbesneli Štimac! (VIDEO)
Kvinsi Miler zakucao u stilu Majkla Džordana! (VIDEO) Crveno-beli su dobro otvorili meč serijom 5:0, i prednost od toliko poena su održavali "+1" okončala prvu deonicu. Zakucao i pokvario sat: Cirbes zaustavio vreme u Areni! (FOTO) (VIDEO)
Na startu druge Darušafaka je došla do nekoliko lakih poena raspoložene goste. Himna Evrolige se, po običaju, nije čula od grmljavine Delija! (VIDEO)
Na poene Tarensa Kinzija se čekalo čak 17 minuta, a u finišu "veliki" odmor. 8:0, pa se "srećom" otišlo u poslednjih 10 minuta sa "-6".
Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
Sva dešavanja, pre, za vreme i posle meča, uz našeg specijalnog izveštača Espreso.co.rs KRAJ UTAKMICE! DARUŠAFAKA JE NANELA TEŽAK PORAZ CRVENOJ ZVEZDI OD 80:61! Publika je počela da napušta "Kombank arenu"... Tužne scene u finišu i pored jalove podrške Radonjićevim izabranicima. Čak 17 poena prednosti za Darušafaku. 54:68 52:59 - TROJKA GUDURIĆA UZ FAUL! PONOVO JE TU KADA JE NAJPOTREBNIJI ZVEZDI! 49:57
49:53 48:43
42:40 39:40
36:37 POČINJE DRUGO POLUVREME! PODATAK: 18278 GLEDALACA U "ARENI"!
34:35 - GOSTI IZ TURSKE POSLE PRVIH 20 MINUTA IMAJU PREDNOST OD 1 POENA. 31:29 četiri minuta do kraja poluvremena.
28:24 22:19
KRAJ PRVE ČETVRTINE, 20:15 VODI CRVENA ZVEZDA! 16:15 Meč se nastavio!