Zvezda izgubila posle drame u Turskoj: Presudila joj Arslanova trojka! (VIDEO)

TOP 16 EVROLIGE, 6. KOLO

Jović i Lazić nisu uspeli da pogode za tri poena u poslednjem napadu i tako donesu produžetke crveno-belima
Objavljeno: 21:49h

Šteta, šteta, ogromna šansa je propuštena! Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da pobede na gostovanju Darušafaki, iako su imali veliku priliku da to učine. Poraženi su 69:66. Miler kao Lebron: Zakucavanje jednom rukom za otvaranje utakmice! (VIDEO) Crveno-belima je presudila trojka Arslana minut pre kraja, a tokom poslednjih 60 sekundi nisu uspeli da postignu nijedan koš. Jović i Lazić su promašili šuteve za tri poena koji bi im doneli produžetak. Prvo Cirbes krade loptu kao bek, a onda alej-up u režiji Jovića i Dangube! (VIDEO)

Printscreen/euroleague.net
TOK MEČA 40. minut - Kraj! Darušafaka je pobedila 69:66. 39. minut , 69:66. 37. minut