Crno-beli unakaženi u Španiji: Tenerife porazio Partizan sa čak 38 poena razlike!

novi neuspeh

Košarkaši Partizana poraženi su danas u prijateljskoj utakmici odigranoj u Taragoni od španskog Tenerifea rezultatom 103:65.

Tim Nenada Čanka je pružio dobar otpor rivalu u prvoj četvrtini, ali onda su u nastavku potpuno posrnuli. Tenerife je u prvom poluvremenu pogodio čak 11 trojki i tako stvorili značajnu prednost koju su kasnije samo povećavali.

U toku treće četvrtine bilo je i 30 poena razlike, da bi se do kraja meča dodatno povećala i iznosila celih +38.

Đorđe Gagić sa 14 i Markus Pejdž sa 11 poena bili su jedini dvocifreni u redovima Partizana.

Ekspedicija crno-belih se sutra vraća u Ljedu, a 12. septembra ih očekuje duel sa Barselonom.