Pao još jedan španski div: Niko nije očekivao da će Zvezda ovako lako pobediti Unikahu! (FOTO) (VIDEO)

TOP 16 FAZA EVROLIGE, 4. KOLO

Crveno-beli su uspeli da savladaju tim iz Malage rezultatom 87:73, pred punim tribinama hale "Pionir"
Objavljeno: 22:46h
Košarkaši Crvene zvezde su protiv Unikahe došli do druge pobede u TOP 16 fazi Evrolige 87:73 (21:14, 20:17, 19:22, 27:20
) i tako izjednačili skor sa španskom Od samog starta utakmice crveno-beli su pred prepunim "Pionirom" imali inicijativu
dvocifrene razlike, što tim Joana Plaze nije uspevao da
Saša Pavlić Koky
Prišli su gosti iz Malage sredinom poslednje deonice na tri poena minusa Marko Simonović pravio "šou" na parketu, jer je pogodio četiri
za samo nekoliko minuta. Poruka Delija: Jadna naša država kada joj Euleks sudi! (FOTO) Na minut i po do kraja, Lazić je postigao prve poene uz faul, i tu je već bilo "+12", ostvarila pobedu protiv Unikahe.
Zbog čega nije puštena himna Evrolige u Pioniru? A puštena je, samo se nije čula od grmljavine Delija! (VIDEO)
Hram košarke se naježio: Zvezdine čirlidersice nastupale uz trubače i Vidovdan! (VIDEO)
Sva dešavanja, pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uživo uz Espreso.co.rs! KRAJ UTAKMICE! CRVENA ZVEZDA JE TRIJUMFOVALA NAD UNIKAHOM U ČETVRTOM KOLU EVROLIGE SA 87:73 79:68 - Ovo je najveća prednost koju je uspela Zvezda da napravi večeras, i samo se čeka konačan rezultat kojim će biti završen ovaj duel. 74:62 - Simonović je eksplodirao u samoj završnici utakmice
askez uzvratio sa "dvojkom".
68:57 - Kinsi je prvi put pogodio koš na utakmici, kada se igrala polovina slobodna bacanja, da bi u istom napadu bio precizan 65:57 - Nelson i Micić su otvorili poslednjih 10 minuta utakmice, KRAJ TREĆE DEONICE 60:50 - Serija 4:0 zahvaljujući Guduriću i Joviću, dok je Zvezda ponovo ispunila bonus, četvrtini rezultovalo momentalnim tajm-autom trenera Unikahe.
51:46 - Unikaha je preuzela kontrolu na meču, uz sjajne trojke koje nisu bile razbesneo je Delije koje su nekoliko mintuta zviždale sudiji Lamoniki. 47:38 - Počelo je drugo poluvreme serijom od 4:0 košarkaša Unikahe dvocifreni igrač u Zvezdi na parketu. Iz očaja je Džamar Smit sa devet metara pogodio trojku. Uzvratio je Kvinsi Miler za tri poena. POLUVREME 51:43 - Trojkaško takmičenje u drugom poluvremenu, jer je sa obe strane ubačeno Dangubić je bio fauliran i iskoristio oba penala. 41:31 - Vraća Zvezda polako skokove u napadu, Dangubić uspeo da pogodi trojku.
33:22 - Došlo je do male stagnacije u igri, Nedović je uspeo da promaši čist bedem Unikahe i dođe do lakih poena 31:19 - Polovina je igre u drugoj četvrtini, a crveno-beli uspevaju da zaustave Špance svim pozicijama. 29:19 - Fenomenalni Gudurić je uspeo da donese Zvezdi igrač u ovim trenucima. Jović je svojim sedmim poenom, a prvom trojkom podigao Pionir na noge. KRAJ PRVE ČETVRTINE
21:14 - Gudurić je pokazao sjajno i bio jedan od glavnih za ovoliku razliku na kraju deonice 11:12 - Nelson je postigao prve poene na utakmici, sa linije penala 3:26 do kraja Zvezda je ispunila bonus 7:7 - Cirbes je preokrenuo rezultat, i polako se smanjio taj pritisak Unikahe
4:5 - Jović je doneo prve poene na utakmici sa linije za slobodna bacanja, Kvinsi Miler promašio šut za tri ofanzivnom skoku jer su ih za tri minuta Kuzminskas je kaznio trojkom lošu odbranu Zvezde. Meč je počeo! - Kod podbacivanja Cirbes je uspeo da osvoji loptu, pa je Kinsi je promašio šut sa distance, a potom Dangubić 20:00 - Navijači su ponovo nadjačali himnu Evrolige, a u jednom momentu koji je uz osmeh pevao zajedno sa njima.