BARSA PROSULA MLEKO: Pešić pred ispadanjem u polufinalu posle preokreta Baskonije! (VIDEO)

Neiskorišćene šanse

A imali su sjajnu priliku da naprave "brejk" jer su vodili 10 razlike na poluvremenu

Objavljeno: 12:24h

Barselona se nalazi pred ispadanjem u polufinalu španskog plej-ofa. Tim koji vodi Svetislav Pešić sada ima tešku misiju da nadoknadi 2:0 u seriji.

"Blaugrana" je izgubila i drugi meč od Baskonije u Vitoriji 85:79, iako je imala sjajnu šansu da se iskupi za debakl u prvom susretu i napravi "brejk" u gostima.

Sada u naredna dva meča, koji se doduše igraju pred njenim navijačima, moraju da probaju da učine nešto što ne deluje baš kao realno i da probaju da izjednače u seriji i izbore majstoricu.

A imali su odlično prvo poluvreme koje su završili sa viškom od 10 poena, međutim, pad se dogodio u trećoj četvrtini, kada su Tima i Džening poveli Baskoniju ka preokretu svojim trojkama.

U poslednjoj deonici je viđena rezultatska klackalica, ali povreda Koponena i neiskorišćene prilike skupo su koštale Pešićeve izabranike.

Najbolji u pobedničkom timu bili su Džening sa 20 poena, Uertas je postigao 16, a Grejndžer 14.

Kod Barselone odličan Moerman sa 21 poenom, Hanga je upisao 19, a Tomić 12.

BONUS VIDEO: Pesma Partizanovaca posle poraza u derbiju