IZAZVAO JE LEBRONOV GNEV! MOMENAT KOJI JE PRELOMIO MEČ! Posterizovao je Džejmsa i uzviknuo: Kralj je mrtav! (VIDEO)

Kobna greška

Ruki Džejson Tejtum je sada naučio da se "kralj" ne sme izazivati

Objavljeno: 09:27h

Klivlend je pobedio Boston 87:79 u gostima, u odlučujućoj sedmoj utakmici finalne serije na Istoku, i plasirao se u veliko NBA finale treću godinu zaredom.

Seltiksima je presudio Lebron Džejms koji je postigao 12 poena u poslednjoj četvrtini, a posebno je eksplodirao nakon jednog momenta koji se dogodio nešto više od 6 minuta pre kraja utakmice pri rezultatu 71:67 za Kavalirse.

Mladi ruki domaćih, Džejson Tejtum se zaleteo ka košu gostiju i zakucao preko Lebrona, ali to mu nije bilo dovoljno što ga je "posterizovao", već je hrabro uzviknuo "Kralj je mrtav", a potom mu se uneo i u facu.

Debitant je očigledno zaboravio na ono da se lav ne sme dirati, a to mu se obilo o glavu, jer je upravo taj momenat razbesneo Džejmsa koji se potom razgoropadio i doneo pobedu svom timu.

Iako je i nakon tog zakucavanja Tejtum pogodio još jednu trojku za vođstvo u tom momentu 72:71.

BONUS VIDEO: ĐOKOVIĆ KAO ROKI: Evo kako se Novak priprema za najvažniji izazov u ovoj godini