HOROR PARTIJA ZVEZDE U NEMAČKOJ! Bamberg rasturio Zvezdu i sveo šanse za TOP 8 na minimum! (FOTO) (VIDEO)
Nemanja Dangubić u duelu sa igračem Bamberga, Foto: Fonet

EVROLIGA, 23. KOLO

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uz dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 22:41h

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su poraženi na gostovanju nemačkom Bambergu rezultatom 86:62 u okviru 23. kolu Evrolige.

Ovo je 14 poraz ekipe sa Malog Kalemegdana dok je Bamberg zabeležio i devetu pobedu.

Najefikasniji igrač u domaćoj ekipi bio je Dorel Rajt sa 21 poenom, a pratio ga je Štajger sa 12. U Crvenoj zvezdi su se istakli Lesor sa 12 i Lazić i Ročesti sa po 11.

U sledećem kolu Zvezda dočekuje Unikahu, a Bamberg će na noge Valensiji.

Zvezdine šanse da izbori plasman u top 8 fazu su male, ali i dalje postoje u nekoj teoriji...

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite sa nama uz dobro poznati "lajv-blog"

83:60 - Još minut do kraja ove mučne utakmice za Crvenu zvezdu

80:54 - Ostalo je jedino da se vidi konačan rezultat ovog meča

75:52 - Ekipa Bamberga je praktično ostavila Zvezdu bez ikakve šanse o TOP 8

KRAJ TREČE ČETVRTINE: 69:46 - Bamberg je već sada upisao pobedu, pošto Crvena zvezda ne uspeva da se snađe u utakmici. Rajt predvodi Bamberg sa 18 poena, Rubit ima 10. Lesor je upisao 11, dok je Lazić ostao na 9.

60:42 - Katastrofalna treća deonica za Crvenu zvezdu

55:42 - Rajt sa penala postiže svoj 14 poen

50:40 - Nastavlja Bamberg gde je stao u prvom poluvremenu, ponovo su se odlepili na +10

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: 46:36 - Velikih +10 za nemački tim posle prvih 20 minuta. Loša druga četvrtina crveno-belih košarkaša, postigli su samo jedan poen i to sa linije slobodnih bacanja u poslednjih 5 minuta prvog dela. Rajt je najefikasniji sa 11 poena, a u Crvenoj zvezdi najviše poena postigao je Lazić - 9

43:36 - Ponovo se odlepio Bamberg, ali prave faul u napadu koji je načinio Zisis

20:30 - Uskoro počinje meč

20:15 - U ovim momentima igra se duel Nemačke i Srbije u Frankfurtu, a naši se ozbiljno bore sa Pancerima.

BONUS VIDEO: PROVOKACIJE U MOSKVI: Navijači CSKA istakli grb Partizana i pogrdno skandiraju Zvezdi