Zvezdina stotka, a trećina je Feldinova! Magično veče u Pioniru za novu pobedu crveno-belih! (FOTO) (VIDEO)

11. kolo evrolige

Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice možete pratiti uz naš dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 21:20h

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su pobedili su ekipu Efesa rezultatom 100:81 u 11. kolu Evrolige.

Ovo je četvrta pobeda crveno-belih u sezoni, dok je tim Efesa pretrpeo i osmi poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Feldin sa 29 poena a u gostujućoj ekipi najviše se istakao Danston i postigao 16 poena.

U sledećem kolu Zvezda igra protiv Valensije u gostima, dok se ekipa Efesa na svom terenu sastaje sa Baskonijom.

Uskoro opširnije...

NEMA OČAJAVANJA! Zašto bi cela Zvezdina sezona mogla da stane u jednu pesmu poznatog hrvatskog pank benda!? (VIDEO)

Novi dokaz ljubavi Vladimira Štimca prema Zvezdi nateraće Delije da mu skandiraju ime tokom celog meča s Efesom!

96:72 - Zakucavanje "ludog" Feldina

94:72 - Nova trojka i 25 poen Feldina

88:68 - Maestralno igra Crvena zvezda u ovim trenucima

86:66 - Pero Antić za +20!

78:64 - Bjelica ispravlja grešku i poentira

KRAJ TREĆE ČETVRTINE: - 74:62 - Sjajna igra Crvene zvezde u trećoj deonici. Feldin je najbolji pojedinac meča sa 22 poena, Danston ima 14, dok je Dragić na 12 poena.

72:60 - Trojka Milka Bjelica!

66:58 - Efes pravi seriju od 7:0

66:55 - Mekolum smanjuje prednost

6123 navijača prisustvuje ovom duelu!

64:51 - Lesor je bio nežan prema obruču i ovoga puta nije zakucao

62:49 - Branko Lazić za tri poena! Raste serija domaćeg tima u Pioniru!

59:49 - Ponovo je +10! Lesor je pokidao obruč!

57:49 - Feldin nastavlja da teroriše koš Efesa

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - 50:44 - Veoma efikasno prvo poluvreme, Feldin je najefikasniji sa 15 poena, dok je u turskom timu Dragić postigao 12. Navijači su ispratili zvižducima sudije u svlačionicu.

50:44 - Štimac siguran sa linije slobodnih bacanja

47:42 - Zoran Dragić upisuje 12 poen

47:40 - Ognjen Dobrić postiže prve poene posle ovog prekida

19:40 - Malo duža pauza u Pioniru, dva minuta pre kraja prvog poluvremena, zbog kvara sirene i semafora. Sudije će na "staromodan" način bukvalno bez struje pokušati da privedu prvi deo igre kraju.

45:36 - Simon postiže trojku za Efes

43:29 - Nastavlja se sjajna igra crveno-belih, Velimir Perasović je zatražio tajm-aut

34:27 - Šesta trojka na meču za Zvezdu, prva za Dangubića. Njegov 7 poen.

Na meču se nalaze i prvotimci Crvene zvezde koji utakmicu posmatraju iz prvih redova Hale Pionir.

KRAJ PRVE ČETVRTINE - 29:23 vodi Crvena zvezda! Samo četiri igrača upisala su se u listu strelaca. Feldin je postigao 13 poena, Ročesti 8, Bjelica i Dangubić po 4. Na drugoj strani Dragić je ubacio 8 poena.

19:00 - Utakmica je počela

18:25 - Hala Pionir se polako puni, a košarkaši oba tima su izašli na zagrevanje

18:15 - Poslednji duel dva tima su odigrala trećeg februara ove godine, a slavio je turski tim.

18:00 - Kvota na Zvezdu iznosi 1.7, dok na Efes 2.20

BONUS VIDEO: Vujadin Savić sa bakljom posle plasmana u 1/16 finala Lige Evrope