Zbog čega Bjelica nema veću minutažu? Bobi nastavlja da koristi svaku šansu! (FOTO) (VIDEO)

nba liga

U noći između ponedeljka i utorka odigrano je 18 mečeva u najjačoj ligi sveta
Objavljeno: 08:44h

Šta se to dešava u Minesoti? Nakon odličnih nastupa Nemanje Bjelice na početku sezone, njegova minutaža ide silaznom putanjom. U porazu na gostovanju Bostonu "Beli" je igrao samo 4 minuta i 20 sekundi, a kako je promašio jedini (dalekometni) šut, treći uzastopni put je svoj nastup završio bez postignutih poena.

U 16. uzastopnom trijumfu San Antonija pred svojom publikom, 106:92 nad Indijanom, Boban Marjanović
je zaigrao samo minut i 57 sekundi. Za tako kratko vreme uspeo je - da digne navijače na noge, jednim sjajni pogotkom. On je posle 14 promašenih šuteva na meču - šest sekundi pre kraja pogodio za vođstvo, a onda sprečio pobednički koš Krisa Pola, koji je tako ostao zaustavljen na 32 poena.