San je postao java! Furiozni NBA Partizan je uradio nemoguće i bacio Bilbao na kolena! (FOTO) (VIDEO)

evrokup, 3. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 08:17h

Košarkaši pobedili Partizana su ekipu Bilbaa rezultatom 96:92 u trećem kolu Evrokupa .

Ovo je prva pobeda Partizana u Evrokupu, dok je ekipa Bilbaa pretrpela drugi poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Ervel sa 19, a u ekipi Partizana najviše se istakao Gos Vilijams i postigao čak 25 poena.

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

KRAJ MEČA! Partizan je savladao Bilbao rezultatom 92:87!

68:69 - Veličković igra izuzetan meč!

KRAJ TREĆE ČETVRTINE - 68:66 za Bilbao - Partizan igra odlično u Španiji! Sjajna četvrtina za Veličkovića i Aranitovića. Smenjivali su se u vođstvu oba tima, i nesumnjivo nas očekuje uzbudljivih poslednjih 10 minuta.

68:66 - Trojka Marka Čakarevića

64:63 - Nova trojka za tim iz Baskije

61:63 - Četrnaesti poen Novice Veličkovića

61:60 - Rezultatska klackalica u trećoj četvrtini

59:60 - Veličković iz odbojke za novu prednost Partizana!

59:58 - Revivo pogađa trojku!

56:58 - Četvrti poen Obrada Tomića

56:56 - Ponovo je nerešeno!

51:54 - Aranitović pogađa oba puta sa linije slobodnih bacanja

51:52 - Mladi Aranitović pogađa svoju prvu trojku u Evrokupu za novo vođstvo crno-belih!

51:49 - Prekida Todorović post svog tima

49:49 - Serija Partizana od 7:0! Bilbao i dalje bez poena u drugom poluvremenu

49:47 - Vanja Marinković pogađa za tri poena! Partizan na -2

49:44 - Prvi poeni u drugom poluvremenu pripadaju Novici Veličkoviću

21:30 - Počelo je drugo poluvreme meča trećeg kola Evrokupa između Bilbaa i Partizana.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Solidna igra crno-belih, i "samo" -7 na kraju prvog dela. Ponovo veliki broj koševa posle prvih 20 minuta, ali može da raduje klupu Partizana to što su crno-beli postigli čak 42 poena.

49:42 - Vilijam Gos poentira posle sjajnog prodora preko celog terena. Tajm-aut je zatražio trener Bilbaa

49:39 - Ponovo +10 za španski tim

47:39 - Gavrilović uspešan sa linije slobodnih bacanja

46:37 - Tomas je pogodio oba bacanja...

44:37 - Slobodna bacanja za Tomasa!

41:35 - Todorović pogađa za tri! Bilbao ima +6

32:33 - Mumbru je na iskustvo pogodio za dva, ali uzvraća Miler!

28:26 - Sjajan pogodak Gosa iz kornera za tri poena, a potom posle dobre odbrane i dvojka Amerikanca!

KRAJ PRVE ČETVRTINE! Crno-bela odbrana ponovo ne funcioniše, primljeno je čak 25 poena za 10 minuta! 25:20!

14:13 - Novica Veličković se razigrao i nosi svoju ekipu. Todorović je bio akter jednog sjajnog ali-upa...

12:9 - Partizan je solidno otvorio meč, ali ostaje da se vidi da li može da ostane u ovom solidnom ritmu...

20:30 - MEČ JE POČEO!