"mislim da sam sa..."
Nikola Jokić otkrio kakav odnos ima sa selektorom - "... Možda mi zato i sad vraća" (Foto)
Trenera poznajem još od pre, još od ranije kroz neki krug prijatelja. Znam ga drugarski, rekao je novi kapiten "orlova"
Upitan je i otkrio je kakav odnos ima sa selektorom Dušanom Alimpijevićem.
- Trenera poznajem još od pre, još od ranije kroz neki krug prijatelja. Znam ga drugarski, čak smo igrali jedan protiv drugog kada je bio trener, i tad je izgubio od mene. Možda mi zato sad i vraća. Mislim da sam sa svakim selektorom imao dobar odnos. Sa Karijem sam u jako dobrim odnosima danas i sa Duletom mi je uvek zadovoljstvo da podelim mišljenje, da li je šala, da li je košarka ili bilo šta. Uvek ima neka vrsta kontakta. Komunikacija je uvek dobra stvar - rekao je Jokić.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





