zakuvalo se
Brutalna poruka iz Podgorice: Partizan ili Zvezda - isto je!
Puca od samopouzdanja
Košarkaš Budućnosti Andrija Slavković samouveren je pred finalnu seriju ABA lige protiv Partizana.
Ponovio je ono što je rekao pred polufinale sa Crvenom zvezdom.
- Ništa se nije promenilo. Rekao sam pre utakmice sa Zvezdom da se mi pitamo u našoj kući, a isto važi i za Partizan. Pored toga, u duelima koji slede imaćemo maksimalnu podršku navijača, dvorana „Morača“ će biti ispunjena do poslednjeg mesta, a nemam nikakvu dilemu da su naši navijači naučili lekciju, da neće sebi više nikada dozvoliti da ovakve utakmice prate pored malih ekrana. Cenimo i poštujemo Partizan, radi se o sjajnoj ekipi, pokriveni su na svim pozicijama, imaju vrhunskog trenera, ali ponavljam još jednom, mi se pitamo u našoj kući - naglasio je Slaković za Sport Klub, pa nastavio:
- Najavio sam pobedu protiv Zvezde, uspeli smo da stignemo do nje. Imali smo sjajno atmosferu u dvorani, iako je bila sablasno prazna. Pobeda dobija na težini ako se naglasi da nismo odigrali na nivou na kojem možemo. Svi smo svesni toga. Bilo je mnogo grešaka u odbrani, mnogo prošamaja u napadu, izgubljenih lopti, ali smo na kraju, uspeli da se izborimo sa pritiskom i rivalom. Stigli smo do finala, niko ga nije očekivao, osim nas u klub, a sada želimo titulu.
Slavković je nastavio sa izlaganjem:
- Što se finalne serije tiče, očekujem istinski spektakl. Utakmice u kojima će ljubitelji košarke moći da uživaju, veliku borbu, sjajnu atmosferu u dvoranama. Kao i uvek kada su finalne serije u pitanju, odlučivaće nijanse, a naša prednost, uz energiju koju imamo u timu, uz samopouzdanje i želju, biće i velika podrška navijača. Kao i svi u timu, nadam se i verujem da dvorana „Morača“ ostaje neosvojiva tvrđava do kraja sezone.
Bonus video:
(Espreso sport/Sportklub)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




