au
Dva i po miliona za Marka Gudurića! Miljenik Delija dobio ponudu koja se ne odbija
Da li je to to?
Reprezentativac Srbije Marko Gudurić odigrao je najbolju sezonu u karijeri, a ona je krunisana titulom šampiona Evrope sa Fenerbahčeom.
Srpski bek je bio jedan od ključnih igrača turskog velikana na Fajnal-foru Evrolige, a koliko je njegova uloga zapravo velika govori i to što je imao čast da podigne pehar na ceremoniji u Abu Dabiju.
Svakog leta se govori o interesovanju Crvene zvezde da vrati nekadašnjeg igrača, ali ovog će to biti teže nego ikada.
Po svemu sudeći Fener neće uspeti da zadrži Marka. On je navodno već na radaru Panatinaikosa, ali i Armanija koji nudi po saznanjima Sport kluba preko dva i po miliona evra godišnje srpskom beku. To je ponuda koju Fenerbahče ne može da prati.
U narednim nedeljama ćemo znati više, ali ono što je sigurno, Gudurić je zaslužio sve ovo što mu se dešava.
Bonus video:
(Espreso sport/Sportklub)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




