PANATINAIKOS UZVRAĆA UDARAC: Majstorica odlučuje šampiona Grčke! (FOTO)

olimpijakos nemoćan!

Košarkaši Panatinaikosa pobedili su Olimpijakos za produžetak finalne serije

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Olimpijakos rezultatom 71:58 i izborili "majstoricu".

Zeleni su uspeli da spreče prvu meč loptu koju su imali crveni i izjednače na 2:2 u finalnoj seriji grčkog plej-ofa.

LUDO, NEZAPAMĆENO I NEREALNO! Zvezdino prvo poluvreme u Mitrovici će ući u anale košarke! (FOTO)

Od početka je Panatinaikos stigao do svoje igre, vodio je tokom čitave utakmice i na krilima Nika Kaletsa uspeo da slavi u svojoj OAKA areni.

Odluka o imenu novog ili strarog šampiona Grčke ipak će pasti u nedelju, u "majstorici" u Hali mira i prijateljstva.

Erik Grin bio je najefikasniji među Pirejcima, dok kapiten tima Vasilis Spanulis sveden je na samo tri poena za 19 i po minuta, dok je srpski centar Nikola Milutinov za 20 minuta pogodio jedan šut za dva.

Kod zelenih je bio najefikasniji Singlton sa 14 poena, a pratili su ga Džejms sa 13 poena i Kalates sa 12 poena.

ONI SU BUDUĆNOST PARTIZANA: Đukić ukazuje poverenje mladim nadama Parnog valjka! (FOTO)

BONUS VIDEO: Verbalni sukob Grobara i prvog čoveka KLS Leona Deleona u Pioniru