Baš loše vesti iz Amerike!
Bogdanović i Micić, Foto: Starsport©

DA LI STE OVO OČEKIVALI?

Baš loše vesti iz Amerike!

Teški dani

Objavljeno: 08:42h

Košarkaši Lejkersa pobedili su Kliperse sa 106:102, u derbiju Los Anđelesa.

Srpski as Bogdan Bogdanović nije blistao, te je meč završio sa 6 poena i jednom asistencijom, uz 2/8 iz igre, 1/6 za tri.

Duo Lebron-Dončić je bio nezaustavljiv.

Slovenac je bio najefikasniji sa 31 poenom (9/22 iz igre, 10/11 penali), pet asistencija, dva skoka, tri ukradene lopte, ali i šest izgubljenih.

Džejms ga je pratio sa 28 poena (12/21 iz igre), 13 skokova, tri asistencije i četiri izgubljene lopte, a kod Lejkersa više niko nije bio dvocifren.

Na drugoj strani, Ivica Zubac je bio najbolji sa 27 poena i 16 skokova. Kavaj Lenard je dodao 21, a Džejms Harden 18, uz devet asistencija i sedam skokova.

Lejkersi sada imaju skor 37-21, dok su Klipersi dve pozicije ispod na Zapadu, šesti su, sa učinkom 32-27.

Srpski plejmejker Vasilije Micić ponovo nije debitovao za Finiks Sanse koji su ubedljivo nadigrali Pelikanse sa 125:108.

Bonus video:

01:25

Bogdan Bogdanović u transu uz Milicu Todorović

(Espreso sport)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.