Razlika kojom je ostvarena pobeda u Superligi Srbije retko se viđa i u beton ligama Filipina!

SUPERLIGA, 5. kolo

Panteri su do četvrtog trijumfa stigli ponajviše zahvaljujući sjajnoj odbrani, iz koje je došao i veliki broj poena
Objavljeno: 20:33h

FMP je demolirao Spartak iz Subotice rezultatom101:52 u okviru petog kola MOZZART Superlige Srbije.

“Panteri” su do četvrtog trijumfa u prvenstvu došli tako što su od prvog minuta krenuli silovito na rivala. Odličnom odbranom već na poluvremenu su imali nedostižnih plus 26. Treća deonica završena je sa 36 razlike.

FMP je imao šest igrača sa dvocifrenim učinkom, Ljubičić je postigao 15, a Radanov, Davidovac, Ostin i Žižić po 12 poena, dok je Šešlija dodao 10. U Spartaku je najefikasniji bio Jelenić sa 18.

KOLOSALNA PROMENA! Divne vesti stižu iz ABA lige, jedna će se posebno svideti Zvezdi i Partizanu! (FOTO)

Košarkaši iz Železnika u sledećem kolu u utorak gostuju Partizanu, dok Spartak, koji ima jednu pobedu uz četiri poraza, dočekuje Mega Leks.