JOKIĆEVA NERVOZA I TREĆI PORAZ DENVERA ZAREDOM: Sakramento za pet dana dva puta pobedio Nagetse (VIDEO)
Nikola Jokić na utakmici Denvera i Sakramenta, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

NBA liga

Srbin je bio ispod svog nivoa zbog nesviranih faulova posle grube igre rivala, a franšiza iz Kolorada je tokom treće četvrtine doživela pad

Košarkaši Denver Nagetsa vodili su tokom čitave utakmice protiv Sakramenta , ali su na kraju poraženi sa 102:98.

Aktuelni šampion NBA lige doživeo je treći uzastopni neuspeh, a u samo pet dana ponovo je izgubio od Kingsa.

Nikola Jokić bio je ispod svog nivoa pošto je za 39 minuta na parketu upisao 15 poena, pet skokova i osam asistencija.

Franšiza iz Kolorada je tokom treće četvrtine doživela pad, a Srbin je bio vidno nervozan na ovom meču zbog nesviranih faulova posle grube igre rivala.

Nikola Jokić na utakmici Denvera i Sakramenta
Nikola Jokić na utakmici Denvera i Sakramentafoto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

U trećoj deonici Somborac je krenuo na polaganje, ali nije dobio prekršaj i usledio je protest kod sudije, a promena odluke se nije dogodila.

U sledećem napadu je naš centar napravio faul, a usledili su novi protesti i tehnička greška za njega.

Nikola je "pobesneo", izvukao štitnik za zube i krenuo ka sudiji da mu kaže "sve što ima", a epilog su trehničke za Jokića i trenera Melouna.

Od tog trenutka, Sakramento je u četvrtoj četvrtini zaigrao mnogo bolje, približio se i preokrenuo u svoju korist.

U domaćem timu Aron Gordon 25 poena i 15 skokova, Majkl Porter Džunior 19 i Redži Džekson 12 poena.

Na drugoj strani Diaron Foks 30 poena, Domantas Sabonis 20 poena i 13 skokova, a isti broj poena imao je i Harison Barns.