"TI SI KOKOŠKA!" Košarkaš Partizana provocirao heroja Olimpijakosa?! (FOTO)
Radost Janulisa Larencakisa protiv Partizana, Foto: Starsport©

"BOJIŠ SE"

Sve se dogodilo na 8.5 sekundi do kraja produžetka pri rezultatu 94:93 za crveno-bele, a Janulis Larencakis je stao na liniju za slobodna bacanja

Objavljeno: 10:03h
Veljko Petrović

Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju protiv Olimpijakosa posle produžetka sa 98:94 u trećem kolu Evrolige.

Heroj grčkog velikana bio je Janulis Larencakis sa 19 poena, a pogodio je sve bitne šuteve u četvrtoj četvrtini i kasnije u dodatnih pet minuta.

Radost Janulisa Larencakisa protiv Partizana
Radost Janulisa Larencakisa protiv Partizanafoto: Starsport©

Grčki portal "Sport 24" preneo je nekoliko pikanterija sa parketa, a prema njegovim navodima Larencakis je izdržao veliki psihološki pritisak.

Na 8.5 sekundi do kraja produžetka pri rezultatu 94:93 za crveno-bele, Janulis je stao na liniju za slobodno bacanja, a Zek Ledej mu je prišao da ga omete.

Duel Zeka Ledeja i Janulisa Larencakisa sa utakmice Olimpijakosa i Partizana
Duel Zeka Ledeja i Janulisa Larencakisa sa utakmice Olimpijakosa i Partizanafoto: Starsport©

U tom pokušaju, Amerikanac mu je rekao "Ti si kokoška, bojiš se, promaši jedno, ne možeš više," ali Grk je pogodio oba penala i overio trijumf.