Samostalnost Katalonije je i dalje upitna, ali je Zvezda nije pokorila! Crveno-beli moraju još da odsanjaju da bi TOP 8 postao java! (FOTO) (VIDEO)

evroliga, 28. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 22:51h

MEČ JE NASTAVLJEN!

32:29 - Moglo je i bolje i gore! Muči se Zvezda u napadu i moraće nešto da se promeni nešto u svojoj igri ako želi trijumf! Gotovo je prvo poluvreme!

30:29 - Sada i Simonović pogađa trojku preko ruke Tajriza Rajsa!

30:26 - Nejt Volters - novi poeni! Inspirisan je Amerikanac večeras!

27:22 - Napadački užasna četvrtina za crveno-bele, samo četiri poena u košu domaćina za šest minuta! Kažnjava to Perperoglu novom trojkom!

22:20 - Monstruozno kucanje Milka bjelice, konačno poeni za crveno-bele!

22:18 - Posle tri minuta igre Zvezda nije postigla ni jedan poen! Reaguje Radonjić tajm-autom!