PARTIZAN POKRADEN! Poništen čist koš crno-belih! Gde su sudije gledale? (VIDEO/FOTO)
Aleksa Avramović i Željko Obradović na utakmici Partizana i Real Madrida, Foto: Starsport©

BRUKA!

Sve se dogodilo u finišu prvog poluvremena kada je Real Madrid počeo da topi prednost domaćina

Već smo vam preneli informaciju o kontroverznom poslednjem napadu Partizana u porazu od Real Madrida i "faulu" koji sudije nisu videle...

Detalj sa utakmice Partizana i Real Madrida
Detalj sa utakmice Partizana i Real Madridafoto: Starsport©

Ipak, nije to jedina sumnjiva situacija i odluka arbitara, a jedna se dogodila u finišu prvog poluvremena kada su gosti topili prednost domaćina.

Tada je Aleksi Avramoviću poništen regularan koš kada je položio pri rezultatu 48:43, a Valter Tavareš je udario rukom u obruč što nije dozvoljeno.

Aleksa Avramović (desno) na utakmici Partizana i Real Madrida
Aleksa Avramović (desno) na utakmici Partizana i Real Madridafoto: Starsport©

Sudijska trojka Boris Rižik, Mehdi Difal i Ermin Mogulkok priznala je koš, ali je potom usledio čelendž Ćus Matea, trenera "kraljevskog kluba."

Potom su arbitri promenili odluku i poništili koš Avramoviću, ali ostaje pitanje zašto nisu gledali snimak iz ugla na kom se jasno vidi šta je uradio Tavareš.