KRALJEVSKI TRETMAN - NE BAŠ! Zvezda razbijena u Madridu, ali... (FOTO) (VIDEO)

Evroliga, 25. kolo!

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 22:38h

Crvena zvezda je poražena od Reala u Madridu, i to sa značajnom razlikom. Konačan rezultat bio je 98:68.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Real je još u prvoj četvrtini stavio Zvezdi do znanja da kraljevskog tretmana neće biti, a do poluvremena je bilo i preko 20 razlike za domaćine.

Sudijski kriterijum bio je takav da Crvena zvezda nije imala šta da traži u ovoj utakmici, jer je svaki kontakt, kako njima, tako i protivnicima, karakterisan kao faul, što nikako ne odgovara agresivnosti srpskog šampiona.

Najefikasiji u redovima pobednika bili su Entoni Rendolf sa 11, Jonas Mačijulis sa 12, Gustavo Ajon sa 12 i Serhio Ljulj sa 11, koliko je dao i Otelo Hanter.

Najbolji u poraženom timu bili su Marko Simonović i Čarls Dženkins, koji su dali po 13, odnosno deset, a i Voltersov broj poena bio je zavidan - devet u ovako lošoj partiji njegovog tima.

Međutim, i pored ovog poraza, Zvezda je ostala u dobroj poziciji, jer su istog ovog petka Efes i Darušafaka poraženi, pa se ništa nije promenilo na delu tabele koji najviše zanima srpskog šampiona.

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...