ARENA EKSPLODIRALA, PUKLA STOTKA: Partizan na krilima navijača RASTURIO nemoćni Real, plej-of je sada iza ćoška!

Završeno
22:42h

Košarkaši Partizana pobedili su Real Madrid u 32. kolu Evrolige 104:90.

Najefikasniji su bili Matijas Lesor i Kevin Panter sa po 16 poena, jedan manje je ubacio Dante Egzum, dok je Džejms Naneli stao na 14 poena.

U gostujućem timu istakao se Džanan Musa sa 22 poena, a ispratili su ga Gabrijel Dek i Mario Hezonja sa po 17.

Crno-beli i pored pobede protiv Reala nisu osigurali mesto u plej-ofu, a do kraja regularnog dela ostala su još dva kola u kojima će Partizan igrati sa Monakom i Panatinaikosom.

22:34h

40' KRAJ UTAKMICE!!!!!!!!!! Partizan je rasturio ekipu Reala i na kraju ubedljivo i zasluženo slavio rezultatom 104:90.

22:26h

37' Pukla je stotka u Areni posle dva sigurno izvedena slobodna bacanja Lesora 100:80.

22:19h

36' Naneli zakucava 94:76, publika je u transu, a ekipa Reala čini se da je bačena na kolena. Trojka Pantera, crno beli imaju +20 (98:78).

22:17h

35' Tavares je nervozan i dobija tehničku grešku, za njega je ova utakmica završena.

22:16h

34' TROJKAAAAAAA!!!!!!!!! Smailagić je precizan, raste prednost Partizana 89:76.

22:09h

32' TROJKAAAAAAAA!!!!!!!!!! Ledej pogađa i diže publiku na noge, Partizan ponovo ima dvocifrenu prednost.

22:07h

ČETVRTA ČETVRTINA:

31' Lesor je bio sjajan u odbrani, a zatim je Rodriges faulirao Anđušića pri šutu za tri poena. Sjajno je šutirao igrač crno-belih 81:73.

22:02h

30' Musa je pogodio tri slobodna bacanja i postavio konačan rezultat posle tri deonice 78:72 za Partizan.

21:57h

29' Papapetru je dobio tehničku grešku, a igrači Reala pogodili su tri penala 72:67. Anđušić je na drugoj strani pogodio dva slobodna bacanja za Partizan 74:67. Mali prekid utakmice pošto je sa tribina izbačen jedan navijač

21:55h

28' Hezonja je pogodio tri trojke u trećoj četvrtini, a Lesor postiže jako važne poene za Partizan 72:64.

21:48h

26' Partizan brzom serijom 5:0 vraća dvocifrenu prednost 66:56.

21:46h

25' Lesor se zaleteo i zakucao 61:50.

Matijas Lesor

Uzvaraća Hezonja trojkom 61:53. Musa je pogodio uz faul, a potom je bio precizan i sa penala 61:56.

Izmena: 22:51h
21:44h

24' Naneli poentira za Partiza, a Musa za Real, crno-beli vode 59:48.

21:41h

TREĆA ČETVRTINA:

21' Partizan sjajno otvara i drugo poluvreme, trojku je pogodio Avramović 52:38. Dek uzvraća istom merom na drugoj strani 52:41.