PEVAO SE I TANGO SMRTI U MINHENU! Razigrani Partizan UNIŠTIO Bajern! (FOTO)
Detalj sa utakmice Bajern Minhen - Partizan, Foto: kolbert-press/Ulrich Gamel / imago sportfotodienst / Profimedia

EVROLIGA, 24. KOLO

Objavljeno: 22:47h
Miloš Dreković
Završeno
22:30h

Košarkaši Partizana nastavili su seriju pobeda u Evroligi, pošto su na gostovanju u Minhenu pobedili Bajern 82:71.

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Kevin Panter sa 19 poena, dok je Matijas Lesor ubacio 16. Džejms Naneli je dodao 15, a Dante Egzum 11 poena.

Kod domaćih, najbolji je bio Denis Sili sa 11 poena, dok su Kori Volden i Nik Vajler-Bab dodali po 10.

Partizan će u narednom kolu Evrolige, 23. februara na svom terenu igrati protiv Fenerbahčea, dok će Bajern gostovati Makabiju u Tel Avivu.

22:22h

40' KRAJ UTAKMICE!!!!!!!! Partizan je mirnom i staloženom igrom pregazio Bajern u Minhenu i zabeležio novu pobedu u Evroligi. Ovoga puta je bilo 82:71 za tim Željka Obradovića.

22:18h

39' Partizan lagano privodi utakmicu kraju 66:78.

22:09h

35' Bajern je bio u seriji 7:0, koju je trojkom prekinuo Egzum 54:70.

22:03h

33' Anđušić je ušao u ritam, Partizan ima neverovatnih +20 (67:47), Andrea Trinkijeri mora da uzme minut odmora.

22:00h

ČETVRTA ČETVRTINA:

31' Anđušuć je postigao svoje prve poene na utakmici 45:62.

21:58h

30' Završena je treća četvrtina. Partizan je ovaj deo igre rešio u svoju korist 21:13 tako da ima ogromnu prednost pred start poslednje četvrtine 45:60.

21:55h

29' Lesor koristi svoju fizicku snagu pogađa uz faul. Koristi i dodatno bacanje košarkaš Partizana 40:58.

21:50h

28' Partizan je u nezaustavljivoj seriji, Martijas Lesor je briljantan pod košem, Partizan ima +15 (54:39).

21:44h

26' TROJKAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Naneli je pogodio, nova najveća prednost Partizana na meču 39:50.

21:39h

TREĆA ČETVRTINA:

23' Partizan je oštro krenuo drugo poluvreme i uspeo da stigne do dvocifrene prednosti 35:45.

21:13h

20' Naneli pogađa za novu prednost Partizana 33:35. Precizan je Naneli i sa linije penala 33:37. Egzum je takođe pogodio dva slobodna bacanja i na ovaj način postavio konačan rezultat posle prvog poluvremena 33:39.

Izmena: 21:49h
21:10h

19' Novi laki poeni Bajerna ponovo je nerešeno 33:33.

21:01h

15' TROJKAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Panter postiže trojku za izjednačenje 26:26.

20:58h

14' Bajern ima prednost 26:23, minut odmora mora da zatraži Željko Obradović.