MONAKO DAO 102 POENA ALBI U BERLINU! Kneževi na +18 (VIDEO)
Detalj sa utakmice Albe i Monaka u Berlinu, Foto: Juergen Engler / imago sportfotodienst / Profimedia

EVROLIGA, 22. KOLO

Izabranici Saše Obradovića preokrenuli u drugoj četvrtini serijom 29:12

Objavljeno: 22:02h

Košarkaši Monaka razbili su Albu u Berlinu sa 102:84 u 22. kolu Evrolige.

Zanimljivo da je nemački klub vodio posle prve četvrtine sa 24:22, ali je na poluvremenu gubio 51:36 posle serije izabranikaSaše Obradovića od 29:12.

Do kraja utakmice sve je išlo na vodeci gostiju iz Kneževine koje je do trijumfa predvodio Motejunas sa 22 poena, dok je Majk Džejms dodao 13.

Dvocifreni su bili Okobo, Utara i Lojd sa po 12 poena, dok je Hol dodao 10.

U redovima domaćina istakao se Vetzel sa 17, Procida je imao jedan manje, a Kumanđe 11 poena.

Inače, Saša Obradović je bundesligaša vodio od 2012. do 2016. godine i osvojio je četiri nacionalna Kupa, a 2015. je bio trener godine.